1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Co ciekawego na Kinecta?

Dyskusja w 'Xbox 360' rozpoczęta przez użytkownika PikaKnight, 16 Sierpień 2015.

1. PikaKnight

PikaKnight Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    716
    Miejscowość:
    Pallet Town
    Praktycznie od zakupu Xboxa 360 jestem posiadaczem także Kinecta. Ograłem Kinect Sports x2, Just Dance, czy Dance Centrale. Fajnie ścigało się w Forzie 4 za pomocą tego kontrolera. Niestety od pewnego czasu Kinect leży i kurzy się.
    Jaką więc polecilibyście grę na Kinecta? Pytam się z prostej przyczyny - niektóre gry są... słabo wykonane, dlatego chciałem je całkowicie pominąć. Sam się dałem naciąć na Sonic Free Riders, który jest całkowicie niegrywalny, czy strasznie nudne Kinect Star Wars... Jest coś ciekawego do ogrania jeszcze na tym Kinectcie, czy zwinąć kabel i rzucić go na dno szuflady, odpalając jakąś ciekawszą produkcję wieloosobową na Wii/Wii U/PS3 ?

2. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 631
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Ja polecam Fruit Ninja. Pewnie grałeś na telefonie, ale na Kinectcie też jest frajda. Ale ogólnie to gier na X360 będzie coraz mniej, a już takich z wsparciem dla Kinecta to już pewnie wcale. Jeśli rzeczywiście chcesz wrzucić kamerę do szuflady to tak zrób :)

PikaKnight lubi to.

Poleć tę stronę