1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Czy warto kupić 3DS-a ??

Dyskusja w 'Nintendo 3DS i Switch' rozpoczęta przez użytkownika DamianexisPL, 24 Listopad 2013.

1. DamianexisPL

DamianexisPL Bardzo aktywny user

Docenione treści:
    226
    Miejscowość:
    Rychwał
    Czy warto kupić?? Podajcie plusy i minusy konsoli ;)

2. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 847
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Jest specjalny temat, w którym odpowiadam na najważniejsze pytania dotyczące konsolki. Myślę, że znajdziesz tam to czego szukasz.

Dodam jedynie, że największy plus to gry! A największy minus to dostępność konsol i gier w Polsce.

3. TomekSzymek

TomekSzymek Redaktor Redaktor Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    370
    Miejscowość:
    Warszawa
    Ja od siebie mogę powiedzieć, że naprawdę warto.
    Sam kupiłem niedawno 3DS'a na allegro za jakieś 350zł. Widać lekkie ślady użytkowania, ale w żadnej mierze nie przeszkadza to w grze.
    Jeżeli nie przeszkadza Ci słaba grafika, to naprawdę powinieneś się zastanowić. Ja czerpię wiele przyjemności z gry. Nowe Pokemony to naprawdę wielki skok do przodu. Poza tym miło jest zagrać w Mario czy Donkey Konga.
    Faktycznie ciężko jest go niestety dostać. Trzeba po prostu obserwować Allegro i sprawdzać, czy nie pojawiło się nic nowego.
    Poza tym jeżeli korzystać dużo z PSS na Vicie, to musisz mieć na uwadze, że tam ten sklep jest naprawdę słaby. Ceny są sporo wyższe niż normalnie i trzeba gry kupować głównie w wersjach pudełkowych.

4. DamianexisPL

Docenione treści:
    226
    Miejscowość:
    Rychwał
    No właśnie z tą dostępnością kiepsko :/

5. TomekSzymek

TomekSzymek Redaktor Redaktor Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    370
    Miejscowość:
    Warszawa
    Przejrzyj Allegro. XL kilka jeszcze stoi na aukcjach. Co prawda w kilku przypadkach ceny wysokie i nieopłacalne.
    Tak jak mówiłem, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Nintendo co prawda twierdzi, że chce wrócić do Polski ze swoim sprzętem, ale ja aż taki cierpliwy nie jestem.

6. DamianexisPL

Docenione treści:
    226
    Miejscowość:
    Rychwał
    Bo jak ja to lubię często wspominać ,,To jest tak jak z polskimi autostradami :wnerw: '' :zez:

7. Krokodil

Krokodil S.T.A.L.K.E.R

Docenione treści:
    362
    Miejscowość:
    Niemcy
    Polecam przejrzeć Niemieckiego Amazona tam znajduje się również wiele specjalnych edycji tejże konsoli a tu http://www.ultima.pl masz link do polskiego sklepu gdzie jest wiele gier na tą konsole. Sam tam nigdy nie kupowałem ale wiem że kumpel zamawiał jakiś czas temu 3ds tam.

8. Calak

Calak Bywalec

Docenione treści:
    91
    Miejscowość:
    Wrocław
    Witam nie będę specjalnie zakładać nowego tematu :p Planuje zakup 3ds'a i stąd moje pytanie lepiej kupić nówkę czy śmiało szukać jakiejś używki, na co zwracać uwagę i jakiej kwoty się spodziewać mniej więcej. Może ktoś z Was zna jakiś sklep, w którym aktualnie jest jakaś promocja na tą konsole? :)

9. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 847
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Ja osobiście nie mam za dużo zaufania do używanych sprzętów - nigdy nie wiadomo w jakich warunkach konsola była używana. W przypadku 3DS'a chyba zależy od modelu. Ten pierwszy, oryginalny model ma kilka wad konstrukcyjnych. Np. taką, że dolny ekran wystaje trochę z bryły konsoli i potrafi się odcisnąć na górnym.
    Jeśli chodzi o nowe konsole to najtańszy będzie 2DS, ale tutaj wszystko zależy od tego czy przeszkadza Ci kształt urządzenia i brak 3D. Tak czy siak na konsolę wydasz około 500-700 zł.

AvengerGT, TomashYesh oraz Calak lubią to.
  10. Calak

Calak Bywalec

Docenione treści:
    91
    Miejscowość:
    Wrocław
    Właśnie ja też nie mam zaufania do używanego sprzętu, zawsze wolałem dopłacić i mieć nówke na gwarancji. 2ds odpada przez gabaryty, bardziej bym celował w 3ds xl

Poleć tę stronę