1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Destiny

Dyskusja w 'Gry i dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika lysy231, 11 Czerwiec 2014.

1. RevansPL

RevansPL Aktywny user

Docenione treści:
    82
    Destiny dostało 77/100 na Metacriticu. Nie mam jak sprawdzić gry, więc się nie wypowiem, ale jak na taki nakręcony hype to chyba wyszło średnio.

Sivva lubi to.
  2. Sivva

Sivva Sivv@ ! Redaktor Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    1 829
    Miejscowość:
    Police
    No właśnie.. A Konrad śmiał się ze mnie, że przy takim nakręceniu na Destiny kupiłam CoD Ghosts, który otrzymał 78/100 :)

TomashYesh lubi to.
  3. Wolomin

Wolomin Opiekun Forum Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    5 238
    Miejscowość:
    Wołomin
    Destiny i Ghosts to dwa zupełnie inne Multi, śmiało można mieć obie gry:)

4. Konrado

Konrado Administrator

Docenione treści:
    4 295
    Miejscowość:
    Wolin
    nie śmiał, tylko był zdziwiony :p sam nie czuje parcia na Destiny ;) aktualnie ponownie przepadłem w TLOU tym razem Remastered

5. Wolomin

Docenione treści:
    5 238
    Miejscowość:
    Wołomin
    zaczyna się, to czego obawiałem się najbardziej, czyli nieznajomość angielskiego :(

o co chodzi w pierwszym zadaniu?, i gdzie je wykonać, w multi w story?, czy bez różnicy

Przechwytywanie.JPG

6. Lukasss_PL

Lukasss_PL Nałogowiec Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    1 093
    Miejscowość:
    Lublin
    Nie widziałem jeszcze Bounty z takimi ikonkami więc to pewnie te nowe które dzisiaj się pojawiły w związku z pojawieniem się The Queen's Emissary.

By the hand - masz zabić poprzez strzał w głowę z rewolwera 20 Guardianów więc to jest do wykonania w multi (w Story nigdy nie strzelamy się z innymi Guardianami)

TomashYesh i Wolomin lubią to.
  7. Wolomin

Docenione treści:
    5 238
    Miejscowość:
    Wołomin
    tak, to dziś się pojawiło chyba
    dzięki za odpowiedź, nie wpadłem na to że w Story to nie Guardianie:D

8. CTSG

CTSG Maniak Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    535
    Miejscowość:
    Poznań
    Pytanko. Mam bounty na egzotycznego Handguna. Składa się z kilku zadań, a jedno z nich jest piekielnie trudne przy moim obecnym ekwipunku. Polega na zdobyciu 500 punktów za zabijanie innych graczy w Crucible przy użyciu broni z Void Damage. Dałbym radę bez płakania gdyby nie fakt, że... każda śmierć cofa mój progress.

Do rzeczy - czy da się to jakoś wyboostować? Zrobić mecz prywatny, postawić znajomym po piwku i mieć to z głowy w 40-60 minut? Inaczej zwyczajnie sobie tego nie wyobrażam.

9. Lukasss_PL

Lukasss_PL Nałogowiec Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    1 093
    Miejscowość:
    Lublin
    Polecam wszystkim, którzy mają jeszcze mało legendarnych przedmiotów pomęczyć się z Bounty które pojawiły się przy okazji The Queen's Emissary. Gdy zrobicie, któreś z tych Bounty to po jego oddaniu w Inventory (lewy, dolny róg ekranu) pojawi się misja, wtedy wchodzimy na mapę świata i po przejściu misji z eventu The Queen's Emissary dostaniecie jakiś legendarny przedmiot. Mi udało się wylosować hełm oraz zbroję :) Mój obecny ekwipunek
    http://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018429002355/2305843009216168214#gear

Tylko pamiętajcie, że jeśli nie zrobicie i nie oddacie Bounty to nawet po przejściu misji nie otrzymacie legendarnych przedmiotów.

10. notedeagle

notedeagle Nałogowiec Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    2 826
    Miejscowość:
    Olkusz
    Hyhy, chciałem sobie pobrać demo Destiny na PS4, ale gdy zobaczyłem, że trzeba pobrać 37GB to się rozmyśliłem :p:D

11. Konrado

Konrado Administrator

Docenione treści:
    4 295
    Miejscowość:
    Wolin
    to jest chyba demo czasowe, czy do jakiegoś tam lvl, wygląda na to, że pobierasz całą gre :D

12. notedeagle

Docenione treści:
    2 826
    Miejscowość:
    Olkusz
    Dlaczego tu niema tematu o Destiny 2?! :p Jak wiadomo od wczoraj jest otwarta beta na PC, pograłem troszkę ;) i muszę powiedzieć, że optymalizacja 10/10, wszystko śmiga pięknie, mimo że to beta (mógłbym sobie pograć w 4k przy 30fpsach, ale podziękuje, co nie zmienia faktu, że technicznie gra na PC działa super) tym bardziej się dziwię, że na konsolach będzie tylko 30fpsów bo wydaje mi się, że bez problemu można było osiągnąć 60, ale mniejsza o to. Strzela się całkiem przyjemnie i wydaję mi się, że miesiąc/dwa po premierze przygarnę swoją kopię :)

13. Wolomin

Docenione treści:
    5 238
    Miejscowość:
    Wołomin
    Według twórców konsola nie uciągnie 60 klatek przy tej "oszałamiającej" grafice i 8 graczach online (czyt. Jesteśmy leniwi i blokujemy wszystko na 30fps)

14. notedeagle

Docenione treści:
    2 826
    Miejscowość:
    Olkusz
    Taaaak, czytałem te pseudo tłumaczenia, że w 30 klatkach gra będzie lepsza.. Czyste lenistwo, bo według mnie (a oczywiście na tworzeniu gier się nie znam) nawet na zwykłej PS4 mogliby osiągnąć spokojnie te 60 fpsów.

Mnie cieszy, że nie olali PCtowej wersji i naprawdę wygląda i chodzi bardzo bardzo fajnie.

15. Wolomin

Docenione treści:
    5 238
    Miejscowość:
    Wołomin
    Jeszcze tłumaczenia odnośnie singla, w sensie misji fabularnych z otwartym światem można by przyjąć ze konsola może tego nie uciągnąć, ale PvP gdzie mapy są miniaturowe wręcz i do tego jest 4vs4, ta konsola uciagnela by nie tylko 60 fps, a już na pewno Pro dała by sobie radę bez zająkniecia

Poleć tę stronę