1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dyskusje i opinie o Nintendo 3DS

Dyskusja w 'Nintendo 3DS i Switch' rozpoczęta przez użytkownika AvengerGT, 4 Luty 2014.

1. AvengerGT

AvengerGT Nałogowiec

Docenione treści:
    2 741
    Konrado lubi to.
  2. Konrado

Konrado Administrator

Docenione treści:
    4 347
    Miejscowość:
    Wolin
    jupi świat sobie o Polsce przypomniał :D

AvengerGT i szymolot lubią to.
  3. Radek

Radek Redaktor Redaktor Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    1 606
    Miejscowość:
    Rzeszów
    Właśnie to posunięcie może poskutkować nabyciem przeze mnie 3DSa :)

UzeQ i AvengerGT lubią to.
  4. DamianexisPL

DamianexisPL Bardzo aktywny user

Docenione treści:
    226
    Miejscowość:
    Rychwał
    Ja 3DS-a i tak miałem sobie kupować ale po polskim dystrybutorze nie oczekiwałbym zbyt wiele bo i tak dosyć długo Nintendo sobie nas olewało jako rynek i graczy.

5. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 866
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Pojawienie się nowego dystrybutora sprawi jedynie, że gry i sprzęt wrócą do Saturnów i MM. Nie liczyłbym ani na Polskie Club Nintendo ani na żadne lokalizacje sprzętu czy gier. No i mam nadzieję, że ceny będą adekwatne do wartości gier, bo nie wyobrażam sobie, żeby sprzedawali takie ZombiU za 200 zł.

AvengerGT lubi to.
  6. Lukasss_PL

Lukasss_PL Nałogowiec Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    1 107
    Miejscowość:
    Lublin
    Pytanie za 100 punktów - kupić 3DSa teraz czy czekać na wejście dystrybutora na nasz rynek? Jest szansa, że zwiększenie dostępności konsol wpłynie na obniżkę cen?

7. AvengerGT

AvengerGT Nałogowiec

Docenione treści:
    2 741
    Mam podobne zdanie. Zyskamy tym, że gierki i sprzęt będą znacznie bardziej dostępne. Być może będą nieco tańsze poprzez ich większą ilość. Nic więcej ale to i tak będzie dużo.

8. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 866
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Raczej nie wpłynie, ale na Twoim miejscu bym poczekał jeszcze chwilkę :) Do Marca nie dużo czasu, ale za to będziesz mógł kupić konsolę w Saturnie, gdzie z gwarancją będzie na pewno wygodniej :)

9. Radek

Radek Redaktor Redaktor Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    1 606
    Miejscowość:
    Rzeszów
    Wydaje mi się, że wpłynie i to znacząco. Odżyje rynek wtórny na allegro przez zastrzyk nowych konsolek. Sklepy też będą konkurować między sobą.

10. DamianexisPL

Docenione treści:
    226
    Miejscowość:
    Rychwał
    Z jednej strony masz rację ale jednak ile mógłby taki zwykły 3ds kosztować w sklepie? Kiedyś widziałem w jednym sklepie (nie internetowym) że schodziły po 900zł a gry po 250zł. Oby sprzedawcy popatrzeli na allegro i zobaczyli po ile się średnio sprzedają. Jakby sprzedawali po 600zł konsolę to może jednak bym kupił bo jednak gwarancja jest dobra ale powyżej to już jednak troszkę przesadzona byłaby cena.

11. Lukasss_PL

Docenione treści:
    1 107
    Miejscowość:
    Lublin
    źródło http://polygamia.pl/Polygamia/1,107...tor_Nintendo_nie_planuje_polskich_wersji.html

12. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 866
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Czyli tak jak mówiłem - nie będzie ani lokalizacji ani Klubu Nintendo (cholera no!). Nie wiem jak zamierzają zwojować rynek bez polskich wersji językowych gier, bo to bardzo ważna kwestia d-la ludzi, do których będą aspirować. Jedyne czym mogą zachęcić do radykalnie niższą ceną. PS Vita kosztuje już ok 700 zł, więc będą musieli zaproponować cenę nie wyższą niż 500 zł aby kogokolwiek przekonać. Zresztą i tak słabo to widzę. Za 300 zł kupi się PSP, które ma bardzo dużo gier po polsku. Nie ukrywajmy - hardcorowi gracze kupią WiiU czy 3DS'a bez względu na to czy i jak jest dystrybuowane. Wejście do Saturnów i MM ma na celu rozpowszechnienie konsol wśród graczy nieobeznanych z Nintendo. A Ci kupują głównie konsole dla dzieci i rodziny. Brak polskich wersji gier to ogromny minus.

Tyczy się to samo WiiU. Jak na półce zobaczą WiiU za 1400 zł i np. Xboxa 360 z Kinectem za 1300 to jak myślicie co ludzie wezmą? Tym bardziej, że na Xboxie wszystko po polsku, gry za 69 zł i pełno fitnessów i tańców :)

Last edited: 7 Luty 2014
    otasz lubi to.
  13. Lukasss_PL

Docenione treści:
    1 107
    Miejscowość:
    Lublin
    Dobrze, że jest szansa na zmianę cen bo na to głównie liczę i dlatego wstrzymuję się z zakupem 3DSa do marca :) Większa dostępność sprzętu i gier sprawi, że sklepy będą musiały zacząć rywalizować o klienta który teraz będzie miał większy wybór co do miejsca zakupu. Takie MM z pewnością zaoferuje niższe ceny od małych sklepików które do tej pory nie miały żadnej konkurencji i mogły dyktować wysokie ceny.

14. DamianexisPL

Docenione treści:
    226
    Miejscowość:
    Rychwał
    I tak nigdy (chociaż może w daleeekiej przyszłości) nie będą na równi z Sony i Microsoftem w naszym kraju. Jeżeli chcą przynajmniej mieć z naszego kraju jakiś zysk to muszą podjąć radykalne kroki bo inaczej kiepsko to widzę. Nie każdy zna angielski a może chciałby popykać np w takiego dosyć popularnego i nowego Phoenix-a Wright-a lub Legendy Zeldy? Jak kupię 3DS-a to na 100% kupię dobre platformówki bo do tego nie potrzebny mi angielski na poziomie rodowitego anglika itp ale jak chciałbym mieć Zeldę to chociaż chciałbym wiedzieć jaka jest fabuła bo to w tej grze jest najciekawsze. Podobna sprawa ma się z Pokemonami. Co taki dzieciaczek np 9 letni lubiący bawić się zabawkowymi pokemonami i lubiącym oglądać (dla mnie kicha totalna w nowych seriach) serial animowany może zrozumieć w grze? Dzisiaj dba się o wykształcenie tego języka no ale bez przesady nawet w gimnazjum zapewne wielu słów by się nie kojarzyło. Gdyby nie spolszczenie Dark Archona to wgl bym się nie brał do pokemonów Platyny z ds-a a gra jest nadal niesamowita :)

15. Lukasss_PL

Docenione treści:
    1 107
    Miejscowość:
    Lublin
    W moim mieście ktoś sprzedaje 3DSa w dobrej cenie, stan idealny, kolor Ice White, dokładnie taki jaki chciałem.

Powiedzcie mi na co mam zwrócić uwagę oglądając sprzęt. Wiem, że słabo jest z zawiasami, często się psują, czy jeszcze czemuś się szczególnie przyglądać? Nie wiem czy będę miał możliwość sprawdzenia gier na kartridżach. Czy sloty na kartridże są awaryjne?

16. AvengerGT

AvengerGT Nałogowiec

Docenione treści:
    2 741
    Parę dni temu dostałem od Nintendo miły prezent, Super Mario Bros. Deluxe - wersja z Game Boy Color. Prezent z okazji rejestracji swojego network id.

17. Valmaris

Valmaris My Name Is Datak Tarr and I Have Come to Kill You Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    7 317
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Ktoś orientuje się jak ten nowy dystrybutor?

Wysłane z SGS2

18. DamianexisPL

Docenione treści:
    226
    Miejscowość:
    Rychwał
    Jest polska strona tego dystrybutora, są tam 3 newsy (WOW) i jest kilka ofert sprzedaży Wii U ale to i tak że tak powiem d*** nie urywa bo strona jako tako prezentuje się brzydko.

Edit: mam linka :) http://b2b.cqe.pl/ Nie wiem czy ten dystrybutor się postara o nasz rynek ale pozostaje mieć cichą nadzieję :p

Last edited by a moderator: 31 Marzec 2014
  19. Valmaris

Valmaris My Name Is Datak Tarr and I Have Come to Kill You Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    7 317
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Byłem na ich stronie, nie można nic tam zamówić (błąd pl-null w koszyku :() i stąd moje pytanie o polskiego (czeskiego ;)) dystrybutora. Robi coś czy sobie darował...

20. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 866
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Sytuacja się nic nie zmieniła.

Poleć tę stronę