1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kupno używanego 3DSa

Dyskusja w 'Nintendo 3DS i Switch' rozpoczęta przez użytkownika boleksit, 23 Wrzesień 2015.

1. boleksit

boleksit Początkujący

Docenione treści:
    24
    Miejscowość:
    Pogórska Wola
    Przymierzam się do kupna używanej kieszonsolki od Nintendo. To czy to będzie 3DS czy 3DS XL zależy od tego co w najbliższym czasie pojawi się w mojej okolicy w dobrej cenie i stanie. I głównie o ten stan chodzi. Na co powinienem zwrócić uwagę przy oglądaniu używanej konsoli przed zakupem oprócz wyglądu wizualnego? Czy są w 3DSie jakieś podzespoły które się wyjątkowo zużywają i później jest problem z graniem? :D

2. Tynio

Tynio Nałogowiec

Docenione treści:
    846
    Miejscowość:
    Wrocek
    W 3DS często może być wytarty analog (taki powycierany) oraz przyciski select ,home i start
    co do 3DS XL on wyszedł troszkę później i jest szansa że może być w lepszym stanie.
    przyciski select, home i start już są przyciskami fizycznymi i nie noszą takich śladów użytkowania.
    Jak sam wiesz to obie konsole mają ekrany dotykowe starej technologi rezystancyj /oporowy co powoduje że często ludzie cisną na maxa :cry:
    Szkoda, że nie napisałeś ile kasiorki możesz przeznaczyć na konsolę ale może warto poszukać N3DS ostatnio widziałem za 450 zł była jeszcze na 4 miesięcznej gwarancji.
    Fakt że takie okazje zdarzają się nie często.

3. boleksit

boleksit Początkujący

Docenione treści:
    24
    Miejscowość:
    Pogórska Wola
    Mam na ten cel około 450-500zł ALE... jak kupie samą konsole za 500 zł to nie będę miał w co na niej grać :D

4. Tynio

Tynio Nałogowiec

Docenione treści:
    846
    Miejscowość:
    Wrocek
  5. boleksit

boleksit Początkujący

Docenione treści:
    24
    Miejscowość:
    Pogórska Wola
    No i kupiłem :D udało się wyłapać taki zestaw za 500zł. Wersja XL ;) Dzięki za pomoc :)

AvengerGT, Tynio, otasz and 1 other person like this.
  6. Tynio

Tynio Nałogowiec

Docenione treści:
    846
    Miejscowość:
    Wrocek
    Super zestaw w dobrej cenie, a w jakim stanie?
    Gratulacje.

7. boleksit

boleksit Początkujący

Docenione treści:
    24
    Miejscowość:
    Pogórska Wola
    Na moje oko w doskonałym. Brak rys na obudowie, zawiasy Ok, nic nie jest popękane. W zestawie była dodatkowo karta 4GB i ładowarka (brak na zdjęciu).

8. Tynio

Tynio Nałogowiec

Docenione treści:
    846
    Miejscowość:
    Wrocek
    Z moich obserwacji widzę po mojej, która ma prawie 2 lata i ponad 500h gry są minimalne ślady użytkowania.
    Ale ja mam lekką obsesję na punkcie konsol i dbam bardziej niż o mój samochód :)
    Co do karty to takie były dawane na start ja zmieniłem na 16GB bo mam kilka gier z e-shopu i prawie 4GB mam już zapełnione.

9. PikaKnight

PikaKnight Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    813
    Miejscowość:
    Pallet Town
    @Tynio - tak z ciekawości, czy kupując nową kartę SD wystarczy skopiować dane ze starej na nową, czy trzeba wszystko redownloadować? Mam save Zeldy i kilku innych gier, a z różnymi konsolami to różnie bywa, więc wolę się dopytać przed zakupem nowej karty - nie mam żadnej nawet 4GB w domu poza tą jedną SD (jedynie 1GB do Wii i Wii U) by to sobie sprawdzić samemu ;)

10. Tynio

Tynio Nałogowiec

Docenione treści:
    846
    Miejscowość:
    Wrocek
    Ja kupiłem na początku 16GB i podmieniłem.
    Ale z tego co czytałem to można skopiować ze starej karty na nową używając PC i wszystko będzie OK

11. scooby666

scooby666 Maniak

Docenione treści:
    472
    Potwierdzam. Wystarczy przerzucić z jednej karty na drugą i dziala. :)

//Nie umiem w tapatalka.

Edit. Widać, że wykopalisko zrobiłem

Poleć tę stronę