1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nasze najlepsze gry z PSX i PS2

Dyskusja w 'PSX i PS2' rozpoczęta przez użytkownika lysy231, 22 Listopad 2014.

1. lysy231

lysy231 Bywalec

Docenione treści:
    80
    Miejscowość:
    Łódź
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

W tym temacie chciałbym abyście pochwalili się swoimi wspomnieniami i subiektywnymi rankingami najlepszych gier. Nie najlepszych według całego świata, ale tych, które są najlepsze według Was i jakie najlepiej wspominacie.

Na początek przedstawię swoją, krótką top listę... nie chcę zanudzić setką pozycji :D

Jeśli chodzi o platformówki, które ówcześnie rządziły konsolami, to oczywiście Crash, Spyro, Rayman 2, ponadto szalenie miło wspominam Toy Story 2 oraz Bugs Bunny Lost in Time.

Nigdy nie zapomnę jak 3 podejścia zrobiłem jako dzieciak do przejścia tej ostatniej... aż po 10 latach na youtube trafiłem na recenzję tego dzieła... gdzie autor uświadomił mnie, że w pierwszym świecie był sklepik z ulepszeniami :D Teraz poluję na nią aby kupić i przejść :)

2. cz4j4

cz4j4 Maniak Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    433
    Jak dla mnie to absolutnym mistrzostwem świata jest.. Piotruś Pan. :) Bajka katowana w dzieciństwie cały czas, a jak od rodziców dostałem grę to bylem w siódmym niebie. Nigdy jej nie przeszedłem, dopiero ostatnio kupiłem na Vitę i mi się udało. Według mnie platformówka grywalna nawet dziś. Albo może to przez sentyment tak myślę, sam nei wiem. :D
    Oprócz tego pierwszy Rayman i Potwory i Spółka: Wyspa Strachu (czy jakoś tak). Super czasy, kiedyś tylko platformówki były grane.

3. lysy231

lysy231 Bywalec

Docenione treści:
    80
    Miejscowość:
    Łódź
    O właśnie, też miałem Monster Inc. i... też nigdy nie przeszedłem, ale nie pamiętam czemu, na pewno pamiętam że byłem jakoś pod koniec chyba :D Fajnie się straszyło te roboty ^^

Poleć tę stronę