1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Piłka Nożna

Dyskusja w 'Sport' rozpoczęta przez użytkownika notedeagle, 23 Listopad 2013.

1. AvengerGT

AvengerGT Nałogowiec

Docenione treści:
    2 567
    No i proszę, Lewandowski wturlał na remis. Trzeba przyznać, że się chłopak orientuje na boisku.

Irlandia wygrała z Niemcami 1:0...

notedeagle lubi to.
  2. otasz

otasz Nałogowiec Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    2 028
    Miejscowość:
    Rzeszów
    Na szczęście już od dawna się tym nie ekscytuję, to i mniej zawodów mnie spotyka. Ten mecz wyglądał fatalnie. Jakby nie pierwszy strzelony gol ze spalonego, to mogłoby się to skończyć na prawdę źle. Ciężko grać jednym zawodnikiem. Rozbrajało mnie to rozgrywanie piłki poprzez naszego bramkarza. Standardem było to, że od pola karnego rywala, poprzez szereg podań, piłka trafiała do Fabiańskiego. Przy okazji, komentatorzy chwalą tego bramkarza, a dla mnie od dwóch meczy jest tak niepewny, że już dawno bym go zmienił. Mało co wyłapuje, większość "nieudolnie" wypycha.

notedeagle lubi to.
  3. AvengerGT

AvengerGT Nałogowiec

Docenione treści:
    2 567
    Te 2 stracone bramki były prawie nie do obrony. Tutaj nie mam pretensji do Fabiańskiego. Natomiast co do tych rozegrań, po których piłka trafiała do bramkarza... widać było że nasi nie bardzo mają pomysł na grę. Owszem, były ładne akcje, dużo czystych podań pomiędzy naszymi zawodnikami, ale akurat z tego niewiele wynikało. W każdym bądź razie teraz minimum remis, oby!

4. VooDoo

VooDoo Aktywny user

Docenione treści:
    198
    Miejscowość:
    Gorzów Wlkp.
    Dopiero teraz to odkryłes? :p

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

5. AvengerGT

AvengerGT Nałogowiec

Docenione treści:
    2 567
    Oczywiście że nie. To co ostatnio wyczynia to coś pięknego. Rzadko, bo rzadko, ale zdarza mi się pisać oczywistości :p

Teraz z Irlandią będziemy się musieli naprawdę spiąć, bo łatwo raczej nie będzie.

6. gadom93

gadom93 Aktywny user

Docenione treści:
    178
    LEGIA w podwójnej KORONIE ! :D

Wolomin lubi to.
  7. AvengerGT

AvengerGT Nałogowiec

Docenione treści:
    2 567
    Szkoda, Atletico przegrało. Wolałem ich jako mistrza (tak samo jak Piast Gliwice w naszej lidze i Liverpool w PE, tak więc coś mi się nie powodzi ostatnio jako kibicowi piłkarskiemu, mam nadzieję, że nasze orły coś w tym temacie zmienią ;))

DarnokPL, TomashYesh oraz notedeagle lubią to.
  8. DarnokPL

DarnokPL Aktywny user

Docenione treści:
    164
    Miejscowość:
    Ostrów Wlkp.
    Ja mimo, że od dziecka kibicuje Realowi to ten puchar w dużo mniejszym stopniu cieszy niż ten 10 z Lizbony lub ten zdobyty po woleju Zizu z Bayerem gdzie Iker dokonywał cudów w bramce gdy Leverkusen przycisnęło. Żeby to nie podłamało Simeone bo jak on odejdzie to LaLiga znów będzię nudna bo albo Real albo Barca.

9. AvengerGT

AvengerGT Nałogowiec

Docenione treści:
    2 567
    Miałem wrzucić w innym temacie, ale niech stracę ;)

Wolomin, UzeQ oraz Valmaris lubią to.
  10. izid111

izid111 Maniak

Docenione treści:
    273
    Straszne emocje nami targają, ale chyba czas podsumować nasz ostatni mecz na Euro 2016 (niestety) :(...
    Według mnie to nasza reprezentacja powinna wygrać ten mecz, piłka nam szła jak po sznurku, wiele podań było celnych, Lewandowski w końcu się odblokował :). Co prawda Sanches strzelił bramkę po rykoszecie, ale Krychowiaka tu obwiniać raczej nie powinniśmy (przynajmniej według mnie). Dla mnie piłkarzami ciągnącymi poziom naszej gry do góry byli:
    - Pazdan - co on robił, to się w głowie nie mieści!
    - Grosicki - ostatnia asysta oraz wszystkie jego podania dawały nam sytuacje bramkowe
    - Błaszczykowski - pomimo niestrzelonego karnego grał fantastycznie, 2 świetne bramki, które nam strasznie pomogły
    - Fabiański - wraz z Pazdanem i Glikiem tworzą (prawie że ;)) ścianę, a sam on grał świetnie. Napewno pokazał, że zasługuje na "bycie" w pierwszym składzie (a karne, umówmy się, to tylko loteria) (PS. @Valmaris, jak go spotkasz, to pozdrów go ;))
    Niesamowite emocje podczas tego turnieju zaserwowali nam Polacy, każdy się cieszył, gdy wyszliśmy z grupy, więc ćwierćfinał to świetne osiągnięcie. Czekam na mundial!

11. notedeagle

notedeagle Nałogowiec Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    2 826
    Miejscowość:
    Olkusz

Poleć tę stronę