1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Problem z nintendo ds lite :(

Dyskusja w 'Nintendo 3DS i Switch' rozpoczęta przez użytkownika Haniii98, 16 Grudzień 2017.

1. Haniii98

Haniii98 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Cześć wszystkim!

Co prawda wiem, że ten dział tyczy się nintendo 3ds ale no już naprawdę nie mam pojęcia, gdzie mogę napisać :p
    Odkopałam ostatnio moje stare nintendo ds lite. I właściwie wszystko byłoby ok, tylko że konsola nie chciała się ładować, migała ciągle dioda ładowania. Kupiłam nową ładowarkę z nadzieją, że to może od tego. I faktycznie, dioda ładowania już nie miga, wygląda, jakby wszystko ładnie szło. Tylko że konsola ładuje się do jakiegoś poziomu i potem nagle przestaje. Wygląda to jakby była naładowana, tyle że po włączeniu świeci się czerwona dioda, czyli no, wychodzi na to, że nie naładowała się prawie wcale.
    Czy ktoś wie może, co to może być? Problem z baterią/gniazdem ładowania/czymś jeszcze innym?
    I jaki może być około koszt naprawy?
    I przede wszystkim! Czy w roku 2017 w ogóle istnieje jeszcze jakiś serwis, który by mi to zrobił? (najlepiej w okolicy Wrocławia :D)

2. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 845
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Cokolwiek by to nie było wątpię by dałoby radę to w łatwy sposób naprawić. Dostępność części zamiennych jest raczej niewielka (tym bardziej u nas), więc może się okazać że dużo tańszym wyjściem będzie kupno któregokolwiek 3DS'a/2DS'a, które i tak obsługują wszystkie gry z DS'a.

Nie jestem z Wrocławia, więc nie polecę Ci żadnego serwisu, ale może ktoś coś zna?

3. PikaKnight

PikaKnight Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    813
    Miejscowość:
    Pallet Town
    Części same sobie nie powinny być problemem (np. da się je dostać tutaj - lepiej tylko napisać do nich przed zamówieniem czegokolwiek u krakowskiego https://konsolowo.pl/shop/pl/118-ds-lite ), jednak samodzielnie zdiagnozować problem może być ciężko + mało który serwis się zajmie NDS Lite.

Nie jestem z Wrocławia by polecić jakikolwiek serwis. Ponoć Gekon zajmuje się naprawami, ale jak oni sobie radzą nie mam pojęcia.

punisher666PL lubi to.

Poleć tę stronę