1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

PS VR - jak długie są kable?

Dyskusja w 'Pomagamy' rozpoczęta przez użytkownika izid111, 10 Styczeń 2018.

1. izid111

izid111 Maniak

Docenione treści:
    273
    Witam po długiej przerwie! 226 powiadomień na moim koncie, ale wkrótce weekend, więc posprawdzam co się działo podczas mojej nieobecności ;). Przychodzę do Was z dosyć dziwnym problem, a mianowicie - mam w planach zakup PS VR, ale niestety mój pokój nie jest za duży i raczej pogram tylko w gry na siedząco/takie, które nie wymagają zbyt dużego ruchu. Jednakże wpadłem na pomysł, aby zrobić sobie mały setup w przedpokoju. Miejsca mam tam dużo, tylko jest jeden problem - mianowicie obawiam się, że na takie coś nie starczy mi kabla. Od Pleyki do przedpokoju jest jakieś 5,6, max 7 metrów. Boję się, że kamerka nie będzie mnie łapać. Są jakieś przedłużacze do kamerki? Macie jakieś sposoby na rozwiązanie tego problemu? Z góry dzięki za wszelką formę pomocy!

2. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 767
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Kable są dość długie, tak około 3 m, ale w Twoim przypadku to się nie uda. No chyba, że wyniesiesz całą konsolę na korytarz.

Poleć tę stronę