1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. REGULAMIN TARGOWISKA

1)Napisać ogłoszenie może każdy, nawet nowo zarejestrowany, ale przed tym, niech się chociaż przywita i dopisze do Bazy posiadaczy PS Vita
    2)Temat musi zawierać dokładny opis, stan przedmiotu oraz sugerowana cenę
    3)Zakaz umieszczania samych linków do Allegro, czy tablica.pl
    4)Cena przedmiotu powinna być w granicach rozsądku
    5)Jeżeli nie jesteś zainteresowany kupnem - nie udzielaj się w tematach targowiska
    6)Nie wolno sprzedawać rzeczy dostępnych za darmo
    7)Nie wolno sprzedawać przedmiotów ze zmodyfikowanym oprogramowaniem, nielegalnego oprogramowania oraz tzw. slotów
    8)Zakaz sprzedaży kont SEN (dawniej zwanych PSN)

Umieszczając temat w dziale Targowisko akceptujesz powyższy regulamin
    Właściciele forum nie są odpowiedzialni za umieszczane tu oferty oraz nieudane transakcje
    Administrator lub Moderator może usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny

[S] Xbox One S 1TB limitowana edycja Battlefield

Dyskusja w 'Sprzedam' rozpoczęta przez użytkownika UzeQ, 1 Marzec 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 845
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Witajcie Kochani :)

Przymierzam się do sprzedaży mojej starej konsoli Xbox One S. Jak wiecie wymieniłem ją na model X, więc
    chciałbym sprzedać poprzednią. Konsola to model S z dyskiem 1TB w limitowanej edycji Battlefield. Konsola jest w kolorze zielonym, w takim samym kolorze dostępny jest też pad. W zestawie porzucam też drugiego pada, standardowego, czarnego. Pady praktycznie nieużywane, bo od kiedy mam konsolę używałem z nią mojego pada elite, więc prawie w ogóle ich nie używałem. Oczywiście dołączam kabel zasilający i HDMI oraz oryginalną podstawkę do stawiania konsoli w pionie. Zestaw bez żadnych gier.
    Zdjęcia całości znajdziecie poniżej.

Cena jaka by mnie zainteresowała to 700 zł za całość. Na razie nie wystawiłem konsoli na allegro czy OLX, chciałem najpierw napisać tutaj, bo może znajdzie się ktoś chętny na forum :) Dajcie znać jeśli jesteście zainteresowani.

DSC_0784.JPG DSC_0785.JPG DSC_0786.JPG

PS. Warto dodać, że konsola posiada oficjalną gwarancję producenta do maja 2019

Xbox.jpg

punisher666PL i Valmaris lubią to.
  2. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 845
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Zamykam ogłoszenie, bo już nieaktualne ;) Konsolę kupił @punisher666PL ;)

Valmaris i punisher666PL lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę