1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

T-Mobile Warsaw Games Week 2016

Dyskusja w 'Imprezy/Eventy' rozpoczęta przez użytkownika UzeQ, 13 Wrzesień 2016.

1. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 506
    Miejscowość:
    Gdańsk
    punisher666PL lubi to.
  2. Wolomin

Wolomin Opiekun Forum Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    4 987
    Miejscowość:
    Wołomin
    ja się wybieram, a co z tego wyjdzie to się zobaczy :D

3. PikaKnight

PikaKnight Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    690
    Miejscowość:
    Pallet Town
    Planowałem się wybrać do czasu poznania daty - w tym czasie będzie dla mnie to niemożliwe przez... inny wyjazd (znacznie ważniejszy od tego, a termin nakłada się praktycznie idealnie - wyjazd w czwartek, powrót w niedzielę) :)

Czekam więc na WGW 2017 :)

Last edited: 13 Wrzesień 2016
  4. punisher666PL

punisher666PL Nałogowiec

Docenione treści:
    1 062
    Miejscowość:
    Szczecin
    Jeszcze nigdy na takich targach nie byłem :) i z miłą chęcią bym pojechał ale nie wiem jak będę miał do pracy bo pracuję na zmiany, 2 ranki 2 popołudnie i 2 nocki i po tym 4 dni wolne :) więc jak wypadnie wolne to pojadę :)

5. Wolomin

Wolomin Opiekun Forum Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    4 987
    Miejscowość:
    Wołomin
    ja już wiem że będę, już dziś kumpel pisał że jedziemy, tak więc już mam z kim jechać :D

6. punisher666PL

punisher666PL Nałogowiec

Docenione treści:
    1 062
    Miejscowość:
    Szczecin
    ja tez będę bo sprawdzałem grafik i mam w tym czasie wolne :)

7. Konrado

Konrado Administrator

Docenione treści:
    4 274
    Miejscowość:
    Wolin
    Ja będę tylko w czwartek na WGW, ale w Warszawie ląduje już w środę, chyba kolo południa

8. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 506
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Ja podobnie jak Konrad zawitam do stolicy już w środę. Zamierzam zostać do niedzieli rano, ale tylko w czwartek i piątek chcę być na targach. Jak ktoś też będzie to pewnie się jakoś zgadamy :)

punisher666PL lubi to.
  9. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 506
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Valmaris i punisher666PL lubią to.
  10. punisher666PL

punisher666PL Nałogowiec

Docenione treści:
    1 062
    Miejscowość:
    Szczecin
    Valmaris lubi to.
  11. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 506
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Przyznam się wam szczerze, że jak organizacja imprezy w tym roku będzie na takim poziomie jak kontakt z biurem prasowym to to będzie niezła porażka.

Powiem wam jak to wyglądało rok temu. WGW było pod koniec października. Rejestrację dla prasy uruchomili w czerwcu. Od razu się zarejestrowaliśmy (wtedy jeszcze jako vitasite). Wszyscy chętni dostali wkrótce potwierdzenie akredytacji prasowej. Na samym WGW cały piątek był zamkniętym dniem dla prasy. Mogliśmy przez cały dzień swobodnie chodzić i zwiedzać.

Teraz mamy tegoroczną edycję. Zaczęło się od tego, że impreza jest dłuższa i zaczyna się w czwartek. Myśleliśmy, że to czwartek będzie zamkniętym dniem VIP, ale nie. Okazuje się, że w czwartek dla VIPów i prasy będą pierwszy 4 godziny. Potem wstęp wolny dla każdego kto kupi bilet. Ok, spoko. Ale lecimy dalej. Możliwość rejestracji dla prasy pojawiła się dopiero pod koniec sierpnia. Wypełniało się formularz, w którym precyzowałeś na ile dni chcesz wejście. Zdaję sobie sprawę, że byli tacy cebularze, którzy zaznaczyli wszystkie 4 dni. Ja zaznaczyłem tylko czwartek i piątek. Na decyzje w sprawie przyznania akredytacji czekaliśmy do 20.09 (a niektórzy nawet później!). Ja w tym czasie miałem już kupione bilety na pociąg i zarezerwowany hotel. Na szczęście dostałem akredytację i byłem szczęśliwy.

Ale to nie koniec. Wczoraj zaczęły pojawiać się informacje, że ludzie otrzymują maile z informacją, że mogą niestety wybrać tylko jeden dzień, na który dostaną akredytację. I dotyczy to wszystkich po równo, bo dostali ludzie od nas, ale i wielcy youtuberzy i redaktorzy PPE. Ja jeszcze takiego maila nie dostałem, ale burdel mają tam niesamowity, bo Konrad np. zaznaczył, że chce być tylko w czwartek a i tak otrzymał maila, że bardzo im przykro, że mogą gościć go jedynie jeden dzień. Boję się, że się na miejscu dowiem, że mimo iż dostałem potwierdzenie akredytacji to nic z tego nie będzie.

Także podsumowując pod względem mediów organizacja w tym roku leży. Rok temu, kiedy impreza debiutowała było 100 razy lepiej. Teraz jest mega słabo. Zastanawiam się czy nie rzucić tego w cholerę i nie jechać wcale. Albo skrócić sobie wyjazd.

I tak, wiem że pewnie znajdzie się moralizator, który powie, że powinienem zapłacić za wejście jak normalny człowiek, ale tu chodzi o co innego. Gdyby od początku jasne były zasady to nie miałbym najmniejszych problemów. wybrałbym jeden dzień, a na resztę wykupiłbym wejściówki. Problem polega jednak na tym, że oni zmieniają zasadny za 5 dwunasta.

Wolomin lubi to.

Poleć tę stronę