1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Test: Nvidia Shield TV

Dyskusja w 'nVidia Project Shield' rozpoczęta przez użytkownika UzeQ, 12 Wrzesień 2016.

1. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 506
    Miejscowość:
    Gdańsk
    punisher666PL, Valmaris oraz Wolomin lubią to.
  2. Wolomin

Wolomin Opiekun Forum Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    4 987
    Miejscowość:
    Wołomin
    o fajnie, lecę czytać :)

przeczytałem

wyłączenie paska led, czy sony by nie mogło czegoś takiego wprowadzić u siebie?, po cholerę robić mniejsze diody itp w celu zmniejszenia poboru prądu w nowych modelach konsoli jak można by zrobic opcje wyłączania czy nawet przyciemniania paska i każdy by sobie ustawił jak chciał

podoba mi się kontroler, wydaje się być porządnie zrobiony
    Nie rozumiem zdania z tym ''patentem'' na kablu USB, przecież 99% kabli USB ma symbol złacza USB na wtyczce , i zawsze wtykamy wtyczkę tym symbolem do góry, no może nie zawsze, Sony musi być odwrotne i w ich padzie kabel wkłada się odwrotnie :)

co do gier... no właśnie, konsola która nie obsługuje większości głośnych gier, czyli jednym słowem kupa i z ewentualnym zakupem urządzenia, trzeba jeszcze poczekać, bo to się pewnie z czasem zmieni, nie mniej jednak, bardzo ciekawe urządzenie i gdy cena spadnie, nie wykluczone że się zastanowię nad zakupem

na koniec powiem że bardzo podoba mi się wygląd tej konsolki :)

3. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 506
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Co do kontrolera - racja jest masywny i wielki. Jest dobrze spasowany i szczerze - wydaje mi się, że wsytuacji krytycznej mógłbym nim komuś zęby wybić ;) Ale nie jest ciężki, więc nie męczą się przy nim ręce.

No niestety, z gierkami jest słabo :( Wiele gier nie działa, nie wiadomo dlaczego. Bo np. Rayman Fiesta Run czy Jungle Run działają, ale już Rayman Adventures czy Classic nie...

Wolomin lubi to.
  4. Wolomin

Wolomin Opiekun Forum Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    4 987
    Miejscowość:
    Wołomin
    no właśnie, a taki Adventures akurat jest najlepszą częścią z tych trzech według mnie, może to tylko kwestia czasu, kolejne gry będą może stopniowo dodawane

5. PikaKnight

PikaKnight Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    690
    Miejscowość:
    Pallet Town
    Gry się całkowicie nie uruchamiają, czy np. nie da się tylko sterować w nich?
    Jeśli opcja 2 - z tego co pamiętam powinna w Google Play być aplikacja, pozwalająca na dowolne zmapowanie przycisków do danych stref na ekranie, nie wiem jak to dokładniej wygląda z Shieldem. Kiedyś bawiąc się z Dualshockiem 3 pod androidem miałem tak przygotowane w paru nieobsługujących pada grach sterowanie, jednak apka działała tylko z DS3. Apki dla innych padów są jednak dostępne, więc problemu większego z działaniem gier niewymagających korzystania z żyroskopu, czy innych metod wykrywania ruchu pada nie powinno być. Czyli taki Temple Run

Ponoć Shield nawet gdzieś w ustawieniach powinien mieć "Shield Gamepad Mapper" czy po prostu "Gamepad Mapper" pozwalający na przygotowanie profili pod wiele gier. Pewności co do tego nie mam - Shielda nie mam, a opieram się w tym przypadku na info z sieci.

6. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 506
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Nie da się ich zainstalować. Nie ma ich w sklepie na konsoli, a na WWW wyświetlają się jako niekompatybilne. A ja w żadne szachermacher nie będę się bawił. I przeciętny użytkownik też nie będzie.

Wiem, że pewnie mogę z jakiejś dziwnej strony ściągnąć APK, ale znowu - przeciętny użytkownik nie będzie tego robił. Ja opisuję fakty - a te są takie, że Rayman Adventures jest niekompatybilny z Android TV.

Wolomin, Valmaris oraz PikaKnight lubią to.

Poleć tę stronę