1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Xbox One - pogadanki

Dyskusja w 'Xbox One' rozpoczęta przez użytkownika notedeagle, 6 Grudzień 2013.

1. AvengerGT

AvengerGT Nałogowiec

Docenione treści:
    2 741
    Gram na głośnikach 5.1, ale raczej nie rozkręcam ich zbyt głośno. Na tyle, że brzęczenie raz się przebija przez dźwięki, a raz nie. Podobno naprawdę sporo ludzi ma/miało z tym problem w swoich S'ach, bo MS zamontował w nich jakieś tanie wiatraki. Zakładam, że większość ma na to terkotanie wywalone, albo uważa, że tak ma po prostu być.

Swoją drogą, porządny wiatrak 120mm to kilkadziesiąt złotych, no ale żeby w tych tańszych łożyska na taką skalę szwankowały...

2. Wolomin

Wolomin Opiekun Forum Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    5 501
    Miejscowość:
    Wołomin
    U mnie na szczęście wszystko Ok, konsola cichutka, trzeba się wsłuchać by usłyszeć delikatny szum
    --- Double Post połączono, 4 Grudzień 2017, Pierwszy post napisano: 4 Grudzień 2017 ---
    Ale obsługi menu tej konsoli to się chyba sto lat będę uczył ...:eek:

punisher666PL, Valmaris oraz AvengerGT lubią to.
  3. Valmaris

Valmaris My Name Is Datak Tarr and I Have Come to Kill You Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    7 298
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Ponad miesiąc bawię się już Xboxem One X i postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami i porównać PS4 z XOX.
    1. Szybkość działania - konsola MS działa szybko i bez zacięć, na zwykłej playce takowe się zdarzają.
    2. Grafika - na razie nie włączałem gier, które posiadałbym na obu platformach, gram także w raczej starsze tytuły. Na ten moment nic nie przebije pod tym względem Uncharted 4 i Horizona.
    3. Kultura pracy - PS4 nawet po zmianie pasty na procesorze, termopadów na pamięciach i czyszczeniu w wielu mocnych grach potrafi robić sporo hałasu. Xbox jest bezszelestny, tak, to żadna przesada.
    4. Pad - stwierdzam, że DS4 przegrywa w tym starciu. Ułożenie i wielkość jest zdecydowanie lepsze u MS.
    5. Wygląd - kwestia gustu, osobiście wolę design nowego Xa
    6. Menu - jak pisała Wolomin, ciężko je ogarnąć, ale plusem jest możliwość włączenia na raz paru aplikacji, np: gra, sklep, ustawienia i możliwość przełączania między nimi.
    7. Wsteczna kompatybilność - nie byłem jej zwolennikiem, ale teraz zmieniłem zdanie, za grosze mogę ogrywać genialne tytuły poprzedniej generacji - Halo, Gearsy, Red Dead Redemption, KOTOR czy Wiedźmin 2.
    8. Tytuły ekskluzywne - o wiele większa bazę gier ma Playstation i to japońska firma wiedzie prym na tym polu, czekam aż MS coś z tym zrobi.
    9. Powiązane usługi - PS+ od Sony i Game Pass, Gold i EA Access od MS. W obu wypadkach do gry sieciowej wymagany jest abonament - Plus lub Gold - przy okazji dostajemy gry, o ich jakości nie będę dyskutować. Pozostałe dwie usługi MS zapewniają nam dużą bazę gier na początek - Pass kosztuje 30 zł miesięcznie (około 100 gier), EA 80 zł na rok.
    10. Nagrywanie i udostępnianie - szkoda, że Microsoft nie połączył tego z FB, czy Instagramem, jak Sony. Na razie przesyłam screeny przez OneDrive.
    11. Sieć - MS odwalił tu kawał dobrej roboty - gry potrafią ściągać się pełną prędkością łącza, gdy na konsoli Sony 1/10 - sporo pracy przed japońską firmą.

Kto zwycięża? Jeśli chcesz kupić pierwszą konsolę, to zdecydowanie PS4 - ostatnio można było kupić ją za około 800 zł, mimo gorszych parametrów, dostajemy sporą bazę świetnych gier. Sony walczy o producentów i ekskluzywne tytuły.
    Wszystko oczywiście zależy od upodobań, może okazać się, że wolicie exy z Xa :) Może też od razu chcecie zacząć grać, w tym pomoże Pass i Access, a Ska była do kupienia za 650 zł :)

Last edited: 22 Grudzień 2017
  4. Sariel

Sariel Bardzo aktywny user

Docenione treści:
    429
    Witam...panowie możecie mi powiedzieć jak rozwiązać problem z kupnem niektórych gier ze wstecznej kompatybilności? Niektóre mogę kupić bez problemu, a przy innych z kolei wywala mi błąd.

5. Harrolfo

Harrolfo Redaktor Moderator Redaktor

Docenione treści:
    2 963
    Miejscowość:
    Wejherowo
    Jaki błąd i przy jakich grach?

6. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 866
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Kupujesz przez konsolę czy stronę?

7. Sariel

Docenione treści:
    429
    Przez konsolę. Jaka gra...np teraz chce kupić Star Wars The Force Unleashed bo jedna część była w Goldzie to chce kupić drugą póki jest za 15zł.

8. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 866
    Miejscowość:
    Gdańsk
  9. notedeagle

notedeagle Nałogowiec Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    2 981
    Miejscowość:
    Olkusz
    Dali Windowsa do konsoli i już coś nie działa :p

10. otasz

otasz Nałogowiec Przyjaciel Forum

Docenione treści:
    2 115
    Miejscowość:
    Rzeszów
  11. UzeQ

UzeQ Redaktor Redaktor

Docenione treści:
    4 866
    Miejscowość:
    Gdańsk
    Wygląda legitnie, za tyle bez problemu się da kupić.

punisher666PL i otasz lubią to.
  12. Sariel

Docenione treści:
    429
    Na cdkeys jest taka cena cały czas. Ostatnio kupowałem za 35 czy 33 funty.

punisher666PL i otasz lubią to.

Poleć tę stronę